Děkujeme, že jste si vybrali právě nás

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Vyplnění formuláře je nezávázné a konzltace, včetně odhadu ceny nemovitosti, zdarma.

Jak probíhá prodej nemovitosti

Kontakt

Po vyplnění formuláře Vás bude v nejkratší době kontaktovat náš makléř a zodpoví Vám všechny otázky.

Stanovení prodejní ceny

Jedním z nejzásadnějších a nejdůležitějších bodů z celého procesu prodeje je stanovení správné prodejní ceny. Máme za sebou stovky zrealizovaných obchodů a disponujeme obsáhlou cenovou mapou. Vaši nemovitost tak dokážeme prodat za podstatně vyšší cenu, než kdybyste si ji prodávali sami.

Home staging

Home staging je profesionální příprava na prodej nemovitosti. Správně udělaný home staging má přímý vliv na konečnou prodejní cenu nemovitosti i v řádu několika stovek tisíc.

Profesionální nafocení nemovitosti

Profesionální nafocení nemovitosti má zásadní vliv na délku prodeje. Špatně nafocená nemovitost se může prodávat i několik měsíců. S námi budete mít prodáno podstatně dříve.

Vystavení nabídky kupujícím a prohlídky

Máme v databázi několik tisíc aktuálních poptávek, které čekájí právě na tu Vaší nemovitost. Všichni potencionální kupující budou kontaktování a bude jim nemovitost nabídnuta. Svojí práci děláme rádi, nemovitosti nabízíme aktivně a nečekáme jen na kontakt z nabídek vystavených na inzertních serverech.

Díky tomuto zásadnímu bodu může být mezi prvním kontaktem s Vámi a podepsáním kupní smlouvy s kupujícím jen několik málo dní.

Podepsání kupní smlouvy a dokončení obchodu

Kupní smlouvy připravujeme pro každý obchod na míru, abysme vyhověli všem požadavkům Vás i kupujícího a především zajistili hladký průběh přepisu na katastru.

Dále zajístíme úschovu peněz za nemovitosti a vyřídíme všechny nutné právní úkony. Kupujícímu pomůžeme rychle vyřídit případnou hypotéku, pojištění nemovitosti a vše ostatní. 

Peníze za nemovitost Vám budou vyplaceny ihned po přepisu na katastru nemovitostí.